امروز : چهارشنبه, 07 تیر 1396

ابوذر چنگیزی: شهرستان سمنان بیشترین آمار بیمه شدگان ورزشی استان را دارد.

نزدیک به یک سوم آمار ورزشکاران سازمان یافته استان مربوط به شهرستان سمنان است.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، ابوذر چنگیزی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، در مراسم تجلیل از باشگاهها و هیاتهای ورزشی که بیشترین آمار جذب بیمه ورزشی را داشته اند با اعلام این خبر که شهرستان سمنان بیشترین آمار ورزشکاران سازمان یافته استان را داراست افزود: از فواید بیمه ورزشی می توان به آسودگی خاطر ورزشکار در انجام تمرینات و مسابقات اشاره کرد که  ورزشکار در مقابل پرداخت هزینه ناچیز، در زمان آسیب دیدگی از خدمات بیمه ورزشی بهره مند می گردد.  وی همچنین افزود: بیمه ورزشی یکی از ملزوماتی است که ورزشکار برای انجام فعالیت ورزشی باید در دستور کارش قرار دهد. چرا که آسیبهای ورزشی به هیچ وجه قابل انکار نیست و ضرورت بیمه موجب خدمات رسانی بهینه و کاهش مشکلات ورزشکاران می گردد.

وی همچنین آشنایی ورزشکاران با مزایای کارت بیمه ورزشی را ضروری خواند و اظهار داشت: هیات پزشکی موظف به ارائه خدمات به ورزشکاران است.

در ادامه نوروزی رئیس فدراسیون هیات پزشکی ورزشی کشور ضمن تقدیر و تشکر از باشگاهها و هیاتهای فعال در امر بیمه ورزشی ورزشکاران خاطر نشان ساخت: به دنبال ایجاد مراکز درمانی مختص بیمه شدگان ورزشی هستیم تا ارائه خدمات به بیمه شدگان ورزشی فقط منوط به دوره آسیب دیدگی ورزشکار نگردد و ورزشکار در دوره سلامت نیز از خدمات بیمه ورزشی بهره مند گردد.

در ادامه مراسم از باشگاههای نازعات، باشگاه تکواندو احمد اخلاقی، بنفشه، باشگاه بسکتبال ظفر و مجموعه ایثار و همچنین هیاتهای فوتبال، بدنسازی و پرورش اندام، کاراته، تکواندو و کوهنوردی شهرستان سمنان به جهت ارقام بالای ورزشکاران سازمان یافته ضمن اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد.

شایان ذکر است مراسم فوق روز شنبه 95/9/13 در سالن آمفی تئاتر شهید ترحمی جهاد کشاورزی سمنان با اجرای برنامه های شاد و متنوع برگزار گردید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی