امروز : چهارشنبه, 07 تیر 1396

اختتامیه اولین دوره باشگاه شطرنج سلامت

عصر دیروز اولین اختتامیه مدرسه شطرنج سلامت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، عصر دیروز اختتامیه باشگاه شطرنج سلامت در خانه شطرنج با حضور مرادی حقیقت معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان،گل هاشم رئیس هیات شطرنج استان، نداف رئیس هیات شطرنج شهرستان سمنان، اعضای هیات شطرنج استان و شهرستان،دهرویه سرویس ورزشی روزنامه پیام و محسن سلامت مدیرعامل باشگاه شطرنج سلامت در محل خانه شطرنج شهرستان سمنان برگزار گردید.

محسن سلامت مدیرعامل باشگاه شطرنج سلامت در گفتگو با سایت اداره افزود: این باشگاه با برنامه ریزی مدون و اهمیت به دوره های سنی پایه، گام اساسی را برای توسعه و پیشرفت این رشته برداشته است که امیدواریم این امر تداوم داشته باشد و ورزشکاران این رشته با برنامه هیات به صورت مستمر تمرینات خود را تداوم بخشند تا شاهد شکوفایی استعدادها باشیم. وی افزود: کلاس ها از هجدهم خردادماه سال جاری شروع شد و در تاریخ 95/6/16 به پایان رسید و در این مدت بالغ بر 140نفر شطرنج باز در دوره های مبتدی، مقدماتی، پیشرفته 1 و پیشرفته تخصصی جذب شدند.

وی همچنین اظهار داشت: باشگاه شطرنج سلامت در دو بخش آقایان و بانوان و رده های سنی 4 الی 20 سال فعالیت داشتند و در طول دوره چندین مسابقه بین کلاسی در تمامی رده ها بین شرکت کنندگان برگزار شد و همچنین جهت تشویق والدین شطرنج باز، مسابقاتی بین والدین آنان نیز برگزار گردید.

در بخشی از این مراسم گل هاشم رئیس هیات شطرنج استان سمنان، فعالیت مدرسه شطرنج سلامت را خوب توصیف کرد و افزود: هیات استان استان و شهرستان در تابستان سال جاری با فعال کردن اولین مدرسه شطرنج باعث جذب دانش آموزان زیادی در این رشته فکری شد.

در پایان مراسم از سوی مدرسه شطرنج سلامت به نفرات برتر دوره جوایز و حکم قهرمانی به رسم یادبود به آنان اهدا گردید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی